IRONIC OUTLAWS CUP V PUBG MOBILE 2022

8.2.2022 17:21

PUBG MOBILE, PUBGM, TOURNAMENT, IRONIC OUTLAWS, ARTICLE

Začátkem letošního roku organizace Ironic Outlaws pořádala svůj první PUBG MOBILE CUP, ve kterém se utkalo hned 40 týmů CZ&SK komunity mimo jiné i o postup do PMECT 2022.

Čtyřicet týmů, tři hrací dny, ale pouze dva výherní posty, které obhájili týmy GLORE a 7up. Těch jsme se při této příležitosti zeptali na pár zajímavých otázek.

Jak jsi se dostal k hraní PUBG MOBILE ?

Počkaj, musím porozmýšľať, to je už dávno. K pubgm som sa dostal cez kamaráta ktorý to stále hrával. Tak som si poveda,l že to zkúsím tiež, nejako ma to chytilo a hrávam to dodnes.

 

Jaké máte cíle jako tým GLORE ? Plánujete v budoucnosti hrát společně dál ?

Áno plánujeme spolu aj naďalej hrať, momentálne nemáme dôvod prestať, funguje nám to, takže určitě budeme aj naďalej pokračovať. Náš momentálny cieľ je sa dostať na pmco.

 

Jak se vám hrál IRONIC OUTLAWS CUP ? Jaká nálada panovala mezi hráči ?

Turnaj sa nám hral dobre. Nesťažujem sa, keď sme vyhrali (smiech). Išli sme do toho s tým, že zabojujeme o postup a postúpime, nebolo to isté lebo tam bolo viac dobrých tímov, ale išli sme do toho, že ideme na postup. My sme sa o ostatné tímy ani nezaujímali nějako, snažili sme sa sústrediť len na nás a našu hru. 

 

Jaké jsou Vaše silné a slabé stránky ?

Niečo potom použiješ proti nám hej? (Smiech) No tak silná je určite tá, že napríklad sa nevzdávame aj keď pokazíme všetky hry proste stále ideme a nevzdávame to. A slabá je určite morálka niektorých hráčov, určite by to chcelo u niektorých popracovať na tom.

 

Jaký je aktuální příběh PMECT ? Jaká panuje nálada v týmu ?

Tak nálada medzi nami sa nemení, je stále dobrá nehádame sa, sme v pohode, vychádzame spolu. Výsledky niesu také, aké by sme chceli, ale určite zaberieme a snáď to bude lepšie.

 

Za team GLORE odpovídal Slavo 'Sršník' Ivaniš.

Jak si se dostal k hraní PUBG MOBILE ?

Ke hře jsem se dostal tím, že jsem tehdy sledoval Battlestronga, streamer, který hrál co si pamatuji myslím 2 roky zpět MČR Pubg PC za GIFTED Gaming a ta hra se mi fakt líbila. Bylo i ohlášení, že to bude i na mobilní verzi, takže jsem jenom více méně čekal, kdy to vyjde.

 

Jaké máte cíle jako tým 7up ? Plánujete v budoucnosti hrát společně dál ?

Upřímně, já teď sám ani nevím, jak to kluci mají, jak chtějí pokračovat, jestli chtějí dál něco zkusit, nebo ne.U Starkyho si nejsem jistý. U Snížka jsem si jistý, že bude chtít dále pokračovat a hrát. U Chorcheho to taky nevím upřímně. Chorche jakoby někdy ano, někdy ne. Starky a Chorche jsou vždycky takový velký otazník, jediný u koho si myslím, že bude hrát, je asi Snížek, ale já sám budu hrát PMPL Afriku. Teď to zní hodně divně,(smích) ale je to tak a uvidíme jestli budou chtít ještě něco zkusit. Možné to je, že ještě zůstaneme spolu.

 

Jak se Vám hrál IRONIC OUTLAWS CUP ? Jaká nálada panovala mezi hráči ?

Myslím si, že nám se turnaj hrál tak, že jsme do toho šli s tím, že víme, že jdeme vyhrát. chtěli jsme ten postup. Vyzní to možná egoisticky, ale věděli jsme, že postoupíme. Věřili jsme si. Podle mě pro nás nebyl žádný problém postoupit. Turnaj se nám hrál dobře, a z naší strany nebyl s turnajem žádný problém. hráli jsme svou hru a nestarali jsme se o ostatní. Takto jsme i zakončili.

 

Jaké jsou Vaše silné a slabé stránky ?

Slabá asi takové, že se hodně často překřikujeme, že si skáčeme do řeči a potom nevíme, co máme dělat. Více méně se překomunikujeme, takto bych to nazval. Silné stránky si myslím, že když chceme, dokážeme vyfightiť jakýkoliv tým v lobby, že více méně akorát musíme vědět co ten druhý dělá a vědět, co a jak chceme udělat. Že prostě musíme mít ten plán. Když máme plán jak vyfightit, tak dokážeme vyfightit kohokoliv. Je to jen ten plán a ten plán většinou máme.

 

Jaký je aktuální příběh PMECT ? Jaká panuje nálada v týmu ?

Nálada je taková, že jsme si řekli, že do PMCET zkusíme zandat co nejlepší výsledek. My jako tým a nesoustředit se moc na to jak, hraje GLORE. Jdeme do toho s tím, že chceme hrát tak, že chceme ukázat že my jako 7up dokážeme i samostatně něco většího a že  se těm týmům dokážeme rovnat. I když ten tým byl docela narychlo složený a netrénovali jsme nějak hodně dlouho, tak že se dokážeme aspoň trochu rovnat s nimi. Tohle bylo tak nějak to do čeho jsme s tím šli a takhle se dál snažíme předvést co nejvíc práce, co dokážeme a snažíme se nějak dokázat že i CZ-SK umí hrát.

 

Prozradil Lukáš 'Sans' Holub z teamu 7up.

 

Skvělou formu ovšem předvedl i tým Ironic Outlaws Red. Celý náš tým předvedl nadstandardní výkon a jsme rádi, že je na hráčích vidět chuť vítězit a předvádět nejen individuální, ale i dobré týmové výsledky. 

 

Vyjádření komunitního administrátora PUBG MOBILE Petra Šťastného

'Jsem potěšen, že se po delší době podařilo uspořádat turnaj. Na něm se nejen potvrdil pokračující zájem komunity o turnaje, ale ukázali se i noví talenti pro komentování streamů. S pár nesrovnalostmi si organizátoři zvládli poradit, za což bych jim chtěl poděkovat včetně toho, že upravili turnaj tak, aby současně posloužil i jako kvalifikace na evropský komunitní turnaj. Doufám, že v blízké budoucnosti uvidíme další super turnaje, jako byl tento.'

 

Autor článku | Ellie & Viktorka