VYTVOŘILI JSME PRO VÁS WEBOVÉ STRÁNKY

23.12.2021 21:28

New Website, Graphics, UI & UX, UI, UX, Design, Web, Designer

Je tomu opravdu tak...

 

Uběhl celý rok a naše organizace se rozvinula a nabrala úplně jiných obrátek. Ať už z hlediska úspěchů, teamu nebo komunity. Ale o tom dnešní článek není. Dnešní článek je totiž o našich úplně nových webovkách! Ve spolupráci se třemi mladými kluky, kteří v týmovém duchu dali dohromady dynamický IRONIC OUTLAWS web, který vyniká specifickým IO designem, který jste mohli zaregistrovat na našich sockách.

ui,ux

Náš web tvořili studenti?

Je tomu opravu tak, náš web vytvořil tým studentů ze školy SOŠ INFORMATIKY A SPOJŮ A SOU KOLÍN, který se skládá z UI & UX Designera Martina Hobla, Frontend Developera Pavla Fiedlera a Backend Developera Jiřího Simona. Prvotní myšlenka vznikla v Září 2021 a vše bylo již zrealizováno v Prosinci téhož roku. Když za námi studenti přišli s touto myšlenkou, tak jsme byli trochu skeptičtí, ale rozhodli jsme se jim svěřit plnou důvěru a dopadlo to velice pozitivně!

Jak se studentům vedlo při tvoření?

'Musím říct, že vše šlo téměř bez jakýchkoliv komplikací, práce s klukama je super a já se budu jedině těšit na další společné projekty, protože si myslím, že tímto to opravdu nekončí' sdělil nám jeden z tvůrců projektu.

 

Autor článku | Martin Hobl